REKLAMA

Policjant po służbie ujął sprawcę

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło w środę wieczorem. Policjant z komisariatu na Bananówce wracając po służbie zauważył kilku mężczyzn, z których trzech weszło do sklepu, a jeden został przy otwartych drzwiach. Ich zachowanie zwróciło uwagę funkcjonariusza. Wkrótce w sklepie doszło do zamieszania, po czym mężczyźni wybiegli i wszyscy zaczęli uciekać.

 

policja1Funkcjonariusz był po służbie, ale podejrzewając, że mogło dojść do złamania prawa, ujął jednego z uciekających mężczyzn. Po chwili podbiegł do nich pracownik ochrony, który potwierdził, że w sklepie doszło do kradzieży. Jej sprawcą okazał się zatrzymany. Mężczyzna miał przy sobie skradzioną butelkę alkoholu.

 

20-latek został przekazany wezwanemu na miejsce patrolowi. Ponieważ okazało się, że popełnił wykroczenie, ukarano go mandatem. W przypadku pozostałych mężczyzn, podejrzewanych o współudział w kradzieży, toczy się postępowanie wyjaśniające w sprawie o wykroczenie.

KMP Rzeszów

02-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

policjant-po-sluzbie-ujal-sprawce