REKLAMA

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 33-letnią kobietę, która nielegalnie uprawiała rośliny konopi indyjskich

PRZEWORSK / PODKARPACIE. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku zatrzymali na gorącym uczynku 33-letnią kobietę, która prowadziła nielegalną uprawę roślin konopi indyjskich oraz posiadała susz marihuany. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu, grozi jej teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

konopia

foto: KPP Przeworsk

Policjanci z wydziału kryminalnego przeworskiej jednostki, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w trakcie prowadzonych czynności służbowych ustalili, że w miejscowości Krzeczowice, nad rzeką Mleczką, znajduje się nielegalna uprawa roślin konopi indyjskich.

Podczas obserwacji działki, policjanci zatrzmali na gorącym uczynku 33-letnią mieszkankę gminy przeworsk. Kobieta miała przy sobie reklamówkę ze ściętą rośliną konopi, która pochodziła z obserwowanej uprawy. Funkcjonariusze zabezpieczyli jeszcze 10 krzewów o wysokości blisko 2 metrów. Następnie przeszukali miejsce zamieszkania kobiety oraz pomieszczenia gospodarcze, podczas którego zabeazpieczyli susz o łącznej wadze około 170 gramów.

33-latka została doprowadzona do przeworskiej jednostki i osadzona w policyjnym areszcie. Usłyszała zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznała.

Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Przeworsk

Autor: Amelia Krupik

24-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)