REKLAMA

Policjanci zatrzymali grafficiarzy

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o zniszczenie elewacji bloku przy ulicy Jazowej. Zatrzymanymi okazali się bracia. Przy jednym z nich policjanci znaleźli puszki z farbą w sprayu oraz poplamioną rękawiczkę. Ślady farby nosiła również odzież drugiego z nich. Obaj byli nietrzeźwi.

W poniedziałek około godz. 1 w nocy, policjanci zostali zawiadomieni o zniszczeniu elewacji bloku przy ulicy Jazowej. Dwaj sprawcy mieli oddalić się w kierunku Żwirowni. Skierowane w ten rejon patrole podczas kontrolowania okolicy zauważyły czterech mężczyzn. Dwóch z nich odpowiadało podanym przez świadków rysopisom.

Przy jednym z nich policjanci znaleźli puszki z farbą w sprayu. Drugi mężczyzna miał ślady farby na odzieży. Zatrzymani to bracia w wieku 20 i 25 lat. Ponieważ obydwaj byli pijani trafili do izby wytrzeźwień.

Policjanci potwierdzili, że na elewacji bloku zostały naniesione napisy. Administrator budynku złożył wniosek o ściganie sprawców. Straty oszacował na 240 złotych. Zatrzymani zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. W ich sprawie zostanie sporządzony wniosek o ukaranie do sądu.

źródło: KMP Rzeszów
foto: sxc.hu

08-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

policjanci-zatrzymali-grafficiarzy