REKLAMA

Policjanci z Tyczyna przystąpili do #GaszynChallenge (WIDEO)

|

Policjanci z Tyczyna przystąpili do #GaszynChallenge (WIDEO)

TYCZYN / PODKARPACIE. Policjanci komisariatu w Tyczynie włączyli się w pomaganie, podejmując wyzwanie #GaszynChallenge. Funkcjonariusze z Tyczyna robili pompki, wspierając tym samym zbiórkę na rzecz ciężko chorych dzieci.

Przechwytywanie_175
Foto: KMP Rzeszów

#GaszynChallenge to akcja zainicjowana przez  strażaków ochotników z Gaszyna w Łódzkiem, która swoim zasięgiem objęła cały kraj. Zaczęło się od pomagania Wojtusiowi – chłopcu choremu na ciężką postać rdzeniowego zaniku mięśni. Teraz, gdy na koncie chłopca jest już pełna kwota, warto wspierać też inne dzieci, które mierzą się z tą ciężką chorobą.

Nominowani muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 złotych, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 złotych na konto akcji. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania. Po jego wykonaniu nominują kolejne osoby, bądź instytucje.

Jako kolejni do akcji #GaszynChallenge przystąpili funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Tyczynie. Nominowani przez swoich kolegów policjantów z Boguchwały podjęli wyzwanie i przyłączyli się do akcji wspierającej dzieci potrzebujące pomocy. Zmobilizowani hasłem „pompujemy dla dzieciaków” z uśmiechem wykonali po 10 pompek.

Do wykonania zadania #GaszynChallenge, policjanci z Komisariatu Policji w Tyczynie nominowali:
– Komisariat Policji I w Rzeszowie (Nowe Miasto),
– Policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie,
– Urząd Miejski w Tyczynie.

Źródło: KMP Rzeszów

05-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

policjanci-z-tyczyna-przystapili-do-gaszynchallenge-wideo-5125-00r2kc