REKLAMA

Policjanci z Tyczyna poszukują dwóch zaginionych osób!

RZESZÓW, TYCZYN / PODKARPACIE. Policjanci z Komisariatu Policji w Tyczynie poszukują zaginionej 41-letniej Anety Katarzyny Piekiełek oraz zaginionego, 67-letniego Ryszarda Kościółek.

Bez nazwy-3
Foto: zaginieni Anna Katarzyna Piekiełek i Ryszard Kościółek / KMP Rzeszów

 

Zaginiona 41 letnia Aneta Katarzyna Piekiełek od 8 lat przebywa na terenie Włoch, prawdopodobnie w miejscowości Ladispoli w regionie Lacjum, około 45 km na północny-wschód od Rzymu. Od czerwca 2020 roku nie utrzymuje kontaktu z rodziną, nie jest znane jej aktualne miejsce pobytu.

Rysopis:
wiek z wyglądu 42 lata, wzrost około 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy – brak danych, oczy – zielone, nos – prosty, uszy – średnie, przylegające.

Ubiór:
brak danych

 


Zaginiony 67-letni Ryszard Kościółek w czerwcu 2017 roku przestał utrzymywać kontakt z rodziną i nie jest znane jego aktualne miejsce pobytu.

Rysopis:
wiek z wyglądu 70 lat, wzrost około 165 cm, krępa budowa ciała – otyły, włosy – krótkie siwe, nos – prosty, krótki, uzębienie – niepełne, brak przednich zębów, uszy – małe przylegające.

Ubiór:
brak danych

 


Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę o miejscu przebywania zaginionych proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Tyczynie, ul. Kościuszki 6a, tel. 47 821 3780 lub 47 821 3788 albo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. 47 821 3310 lub 112.

 

Źródło: KMP Rzeszów

13-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

policjanci-z-tyczyna-poszukuja-dwoch-zaginionych-osob-2751-00r2kc