REKLAMA

Policjanci z dronem na rzeszowskich skrzyżowaniach (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. „Czerwone Światło – STOP w Rzeszowie” – to kontynuacja policyjnych działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa na rzeszowskich drogach. Policjanci ruchu drogowego z komendy wojewódzkiej wspierani przez funkcjonariuszy z komendy miejskiej, przy użyciu drona, z góry monitorowali sytuację na ulicach Rzeszowa.

Bez nazwy-1_48

Każdego dnia, policjanci ruchu drogowego starają się zapewnić bezpieczeństwo na rzeszowskich ulicach. Są wszędzie tam, gdzie może dochodzić do niebezpiecznych sytuacji. Funkcjonariusze sprawdzają czy kierowcy jeżdżą zgodnie z obowiązującymi przepisami – w tym, czy stosują się do sygnalizacji świetlnej.

Do walki z piratami drogowymi mundurowi wykorzystują różnego rodzaju narzędzia, w tym policyjnego drona.

 

W czwartek funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie wspierani przez policjantów z komendy miejskiej w Rzeszowie, prowadzili na terenie miasta działania pn. „Czerwone Światło – STOP w Rzeszowie”. Z góry monitorowali skrzyżowania i reagowali na przypadki niestosowania się przez kierowców do sygnalizacji świetlnej.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego drona, funkcjonariusze są w stanie szybko i sprawnie reagować na wszystkie wykroczenia i przestępstwa w ruchu drogowym.

Podejmowane działania prowadzone są w jednym celu – aby zwiększyć bezpieczeństwo na drogach Rzeszowa, zarówno kierowców, jak i pieszych.

Podobne akcje na drogach naszego miasta będą kontynuowane.

 

KMP w Rzeszowie

 


23-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)