REKLAMA

Policjanci wsparli Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach wsparli podopiecznych Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Policjanci przekazali najmłodszym przygotowaną paczkę. Prezenty sprawiły dużą radość i wywołały uśmiech na twarzach dzieci.

303-217554

Foto: KPP Ropczyce

Wyjątkowy czas, jakim są święta Bożego Narodzenia, powoduje, że częściej myślimy o innych, szczególnie tych, którzy z równych względów znajdują się w trudnej sytuacji. Na pomoc czeka wiele osób, jednak chore dzieci potrzebują jej szczególnie, dlatego też mundurowi ropczyckiej komendy dołączyli do grona darczyńców dla Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Dzięki zbiórce, przeprowadzonej z inicjatywy funkcjonariuszy Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach, możliwe było zaspokojenie przynajmniej części ogromnych potrzeb. Policjanci zebrali środki, które zostały przeznaczone na zakup artykułów chemicznych i innych produktów pierwszej potrzeby.

Nie zapomniano także o prezentach dla dzieci. We wtorek trafiły one do podopiecznych fundacji. Ze względu na pandemię, funkcjonariusze nie mogli się spotkać z najmłodszymi, jednak sama możliwość przekazania im prezentów wywołała uśmiech u funkcjonariuszy, a co najważniejsze u samych dzieci.

Wszystkim podopiecznym fundacji życzymy dużo radości, miłości i przede wszystkim zdrowia – mówią policjanci z Ropczyc.

303-217555

Źródło: KPP Ropczyce

20-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

policjanci-wsparli-fundacje-podkarpackie-hospicjum-dla-dzieci-w-rzeszowie-532-00r2kc