REKLAMA

Policjanci ustalili tożsamość ofiary wypadku na torach

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na torach kolejowych w przy ul. Młocińskiej w Rzeszowie. We wtorek w nocy pociąg towarowy, jadący w kierunku Dębicy, potracił nieznanego mężczyznę. W wyniku potrącenia mężczyzna zmarł na miejscu. Funkcjonariusze ustalili tożsamości zmarłego.

 

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godz. 23 w rejonie wiaduktu kolejowego przy ul. Miłocińskiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, pociąg towarowy, jadący od Rzeszowa w kierunku Dębicy, potracił mężczyznę. Z relacji maszynisty wynikało, że mężczyzna leżał na torach i mimo hamowania został potrącony przez skład. W wyniku potrącenia poniósł śmierć na miejscu.

 

Interweniujący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że obsługa składu była trzeźwa. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań.

 

Dzisiaj policjanci potwierdzili jego tożsamość. To 25-letni mieszkaniec Rzeszowa. Podczas okazania rozpoznała go rodzina.

 

Źródło: KMP Rzeszów

11-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)