REKLAMA

Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo

RZESZÓW / PODKARPACIE. Funkcjonariusze Oddziałów Prewencji Policji w Rzeszowie uratowali mężczyznę, który próbował skoczyć z mostu na ul. Piłsudskiego. 41-letni mieszkaniec Rzeszowa trafił do szpitala. 

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie odebrał zgłoszenie o osobie, która miała chodzić po barierce mostu na ul. Piłsudskiego. Na miejsce natychmiast wysłano partol z Oddziałów Prewencji Policji. Policjanci potwierdzili, że na moście po zewnętrznej stronie barierek stoi mężczyzna.

Funkcjonariusze nawiązali z nim rozmowę. Powiedział, że zamierza skoczyć do wody, nie potrafił jednak podać powodu takiej decyzji. Policjanci cały czas mówiąc do mężczyzny, skierowali na siebie jego uwagę.

Wtedy funkcjonariusze podbiegli do barierki łapiąc go za ramiona. Po chwili mężczyzna z pomocą policjantów przeszedł na drugą stronę barierki. Okazało się, że jest to 41-letni mieszkaniec Rzeszowa. Policjanci przekazali 41-latka wezwanej na miejsce załodze karetki pogotowia, która przewiozła go do szpitala.

KWP

02-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

policjanci-uratowali-mezczyzne