REKLAMA

Policjanci przechwycili 2 kg marihuany

PODKARPACIE. W Rudniku nad Sanem policjanci ujawnili 2 kg marihuany oraz sprzęt do jej hodowania u  27-letniego mężczyzny.

marihuana

O całej sprawie poinformowała Podkarpacka Policja: Przed tygodniem policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Jeden z nich usłyszał zarzuty zlecenia przywozu z zagranicy blisko 3 kilogramów marihuany, a drugi zarzut posiadania ponad 150 tabletek ekstazy. Policjanci zlikwidowali też nielegalną plantację konopi. Obaj mężczyźni – decyzją sądu – zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Rzeszowie wciąż wyjaśniają tą sprawę, ustalają kto zamieszany jest w ten nielegalny proceder, skąd i do kogo trafiały narkotyki. Analizując informacje, jakie do nich docierały, ustalili, że 27-latek z Rudnika nad Sanem – u którego zabepieczono ekstazy – niedawno wszedł w posiadanie nieruchomości. Zdecydowano o przeszukaniu tego gospodarstwa. Okazało się, że mężczyzna tam właśnie zajmował się nielegalnym procederem. W zabudowaniach gospodarczych ujawniono blisko 2 kilogramy suszu konopi. Zabezpieczono także profesjonalny namiot i akcesoria do prowadzenia uprawy.

Śledztwo w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie.

ZDJ. KWP Rzeszów

24-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

policjanci-przechwycili-2-kg-marihuany