REKLAMA

Policjanci poszukują zaginionego Tomasza Rykały

REGION: Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie prowadzą poszukiwania za zaginionym Tomaszem Rykałą, 38-letnim mieszkańcem Czudca. Zaginiony 29 kwietnia 2018 roku około godz. 10 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie wrócił.

Rysopis zaginionego:
175 cm wzrostu, sylwetka normalna, waga 70-80 kg, twarz owalna, oczy niebieskie, włosy blond, krótkie, uczesane „na jeża”. Znak szczególny – blizna na lewym łuku brwiowym.

Mężczyzna ubrany był w buty sportowe koloru niebieskiego – ADIDAS, krótkie jasnoszare spodenki z kieszeniami po bokach, bluzę koloru granatowego z długim rękawem, mógł mieć okulary przeciwsłoneczne oraz czerwony plecak.

W związku z prowadzonymi poszukiwaniami policjanci zwracają się do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Strzyżowie, tel. 17 2765 310 lub 997.

Foto: facebook.com

Foto: facebook.com

02-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

policjanci-poszukuja-zaginionego-tomasza-rykaly-00e8po