REKLAMA

Policjanci poszukują osób, które mogły widzieć zaginioną Aleksandrę Kowalczyk

RZESZÓW / PODKARPACIE. W związku z poszukiwaniami zaginionej Aleksandry Kowalczyk policjanci Wydziału Kryminalnego KMP w Rzeszowie proszą o kontakt osoby, które w poniedziałek 1 stycznia 2018 r. w godz. 4-6 przebywały w rejonie ul. Podwisłocze obok przejścia prowadzącego do kładki nad Wisłokiem, nad rzeką lub na Bulwarach nad Wisłokiem.

 

Prowadzący poszukiwania policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy ustalili, że Aleksandra Kowalczyk w dniu zaginięcia została zarejestrowana przez kamery monitoringu przy ul. Podwisłocze. W poniedziałek, 1 stycznia br. około godz. 4 kobieta przechodziła obok szpitala „Asklepios”, następnie przeszła przez przejście dla pieszych obok Szkoły Podstawowej nr 11. Minęła przystanek autobusowy idąc w kierunku ul. Powstańców Warszawy. Mogła również skręcić w przejście prowadzące w kierunku kładki nad Wisłokiem.

 

Poniżej publikujemy wizerunek Aleksandry Kowalczyk zarejestrowany 1 stycznia 2018 r. ok. godz. 4 przez kamerę obok szpitala Asklepios.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego KMP w Rzeszowie proszą o kontakt osoby, które w poniedziałek 1 stycznia 2018 r. w godz. od 4 do 6 przebywały w rejonie ul. Podwisłocze, obok przejścia prowadzącego do kładki nad Wisłokiem, nad rzeką lub na Bulwarach nad Wisłokiem. Osoby te, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 17 858 3224 albo 17 858 3310 lub pod tel. alarmowy Policji – 997.

Źródło: KMP Rzeszów

22-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

policjanci-poszukuja-osob-ktore-mogly-widziec-zaginiona-aleksandre-kowalczyk-00e8mc