REKLAMA

Policjanci odzyskali skradzione narzędzie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z komisariatu w Sokołowie Małopolskim zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież kosy spalinowej. Podczas przeszukania odzyskali również skradzione mienie. Zostanie ono zwrócone właścicielowi, a sprawca usłyszał zarzuty.

Do kradzieży doszło jeszcze wiosną. Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli ustalanie sprawców. Mimo, że podjęte czynności nie dały początkowo rezultatu policjanci nie rezygnowali. Na podstawie zebranych materiałów oraz ustaleń własnych prowadzący sprawę funkcjonariusze ustalili mężczyznę podejrzewanego o kradzież. Okazał się nim 26-latek. Mężczyzna sprzedał jednak kosę szwagrowi.  Podejrzenia policjantów potwierdziło przeszukanie. Skradzioną kosę policjanci znaleźli w miejscu zamieszkania szwagra.

Wczoraj policjanci przesłuchali 26-latka. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy i usłyszał zarzuty kradzieży. Skorzystał również z prawa do dobrowolnego poddania się karze. Odzyskane mienie zostanie zwrócone właścicielowi.
 

źródło: KMP Rzeszów

01-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

policjanci-odzyskali-skradzione-narzedzie