REKLAMA

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

RZESZÓW. Dwudziestu dwóch policjantów oraz pies tropiący szukali zaginionego 52-latka, który wczoraj wyjechał z domy w godzinach popołudniowych. Istniała możliwość, że targnie się na swoje życie, dlatego rodzina zawiadomiła Policję. 

policja-rzeszów5

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie poinformowała, że zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny zostało przyjęte o godz. 18.30. Z zawiadomienia wynikało, że niespełna godzinę wcześniej 52-letni mieszkaniec Krasnego wyjechał z domu samochodem. Ponieważ nie odbierał telefonów, a istniała realna groźba targnięcia się na życie rodzina zgłosiła jego zaginięcie.

Policjanci ustalili rysopis zaginionego i niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania. Komunikat o zaginięciu dyżurny komisariatu na Nowym Mieście przekazał do podległych służb. Sprawdzano izby przyjęć w szpitalach, a w rejon poszukiwań skierowano policyjnego psa tropiącego. Przeszukując  okolice miejsca zamieszkania zaginionego funkcjonariusze znaleźli jego samochód, jednak mężczyzny w nim nie było. Policjanci rozszerzyli krąg poszukiwań na drogi, którymi mógł się przemieszczać.

 

Okazało się, że był widziany na na stacji paliw. Prowadząc poszukiwania w tym kierunku dzielnicowi z komisariatu zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi idącego w kierunku Rzeszowa. Okazało się, że jest to poszukiwany 52-latek. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala.

ap

26-09-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)