REKLAMA

Policjanci na Pikniku Integracyjnym

ŁAŃCUT. Policjanci z Łańcuta uczestniczyli wczoraj w Rodzinnym Pikniku Integracyjnym Stowarzyszeń Osób Niepełnosprawnych. Była to już XIV edycja imprezy, której inicjatorem jest Zarząd Powiatowego Koła Polskiego Związku Niewidomych w Łańcucie. 

331394240
Piknik Integracyjny na stałe wpisał się już w kalendarz imprez organizowanych w Łańcucie. Policjanci z Łańcuta są zapraszani nie tylko do zabezpieczenia imprezy, ale również do wzięcia w niej udziału, aby przybliżyć lokalnej społeczności specyfikę służby oraz zaprezentować wyposażenie używane przez funkcjonariuszy.
Wczoraj policjanci wystawili radiowóz z wyposażeniem służbowym. Umożliwili korzystanie z alkogogli oraz przygotowali opaski odblaskowe. Uczestnicy pikniku mogli przymierzyć kamizelki i przyłbice, zasiąść za kierownicą radiowozu i co najtrudniejsze, pokonać slalom w alkogoglach.
7062283

Wszyscy otrzymywali upominki przygotowane przez organizatorów, a dodatkowo policjanci rozdawali opaski odblaskowe, które były uzupełnieniem rad dotyczących ruchu pieszych.

KPP Strzyżów
22-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

policjanci-na-pikniku-integracyjnym