REKLAMA

Policjanci eskortowali rodzącą kobietę do szpitala w Rzeszowie

ŁAŃCUT, RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci interweniowali w piątek wobec kierującego BMW, który wyprzedził inny pojazd w miejscu niedozwolonym. Okazało się, że powodem pośpiechu kierowcy jest rodząca pasażerka. Dzięki policyjnemu pilotażowi, kobieta bezpiecznie dotarła do szpitala w Rzeszowie.

201711201910-policjajpg

Foto: policja.pl

 

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 22:00 na ulicy Piłsudskiego w Łańcucie. Uwagę patrolujących miasto policjantów zwrócił jadący w kierunku Rzeszowa pojazd marki BMW. Poruszający się z dużą prędkością samochód, wyprzedził inny pojazd w miejscu niedozwolonym.

Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że wewnątrz pojazdu znajduje się pasażerka, u której rozpoczęła się akcja porodowa.

Funkcjonariusze postanowili pomóc przyszłym rodzicom bezpiecznie dotrzeć na czas do szpitala. Z użyciem sygnałów pojazdu uprzywilejowanego rozpoczęli pilotaż.

Konwój szybko dojechał do rzeszowskiego szpitala, gdzie rodząca kobieta została przekazana pod opiekę personelu medycznego.

 

 

Źródło: KPP Łańcut

 

11-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.