REKLAMA

Policja zatrzymała sprawcę śmiertelnego potrącenia w Boguchwale!

Policjanci z Rzeszowa ustalili i zatrzymali kierowcę audi, który w poniedziałek wieczorem śmiertelnie potracił pieszego w Boguchwale. Mężczyzna nie udzielił mu pomocy i zbiegł z miejsca zdarzenia. Sprawcą okazał się być 28-letni mieszaniec powiatu strzyżowskiego.

56490401_2055252024592458_346167891541884928_n

Foto: OSP Boguchwała/fb

Od poniedziałku rzeszowscy policjanci pracowali nad ustaleniem sprawcy wypadku, do którego doszło w Boguchwale. Kierowca samochodu śmiertelnie potracił pieszego i nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia.

Policjanci z referatu ds. wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym wytypowali podejrzewanego mężczyznę. Wczoraj około godzinie 15:00, wspólnie z kryminalnymi zatrzymali go w jego domu. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci zabezpieczyli audi A4, którym kierował.

Teraz funkcjonariusze pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, która wszczęła w sprawie śledztwo, wyjaśnią szczegółowe okoliczności zdarzenia. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi odpowiedzialność za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i nie udzielenie pomocy poszkodowanemu.

Źródło: Podkarpacka Policja

12-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

policja-zatrzymala-sprawce-smiertelnego-potracenia-w-boguchwale-5723-00r2kc