REKLAMA

Policja podsumowała długi weekend. Pijani kierowcy, potrącenie

POWIAT RZESZOWSKI. Mimo, że w tym roku obchody Wszystkich Świętych rozłożyły się na kilka dni, natężenie ruchu w pobliżu cmentarzy było duże. Powodowało to, że rzeszowscy policjanci kilkukrotnie musieli podjąć ręczną regulację ruchem, aby rozładować tworzące się zatory. Niemniej jednak, przebieg tegorocznego święta policjanci oceniają jako spokojny i bezpieczny.

303-250067

W ciągu sześciu dni prowadzonych działań doszło tylko do jednego wypadku.

W poniedziałek, około godziny 13.30 w Sokołowie Małopolskim, 61-letni kierujący nissanem, na oznakowanym przejściu potrącił pieszą. W wyniku zdarzenia ranna została 15-latka. Pokrzywdzona została przewieziona do szpitala. Kierowca był trzeźwy.  

Od piątku do środy doszło również do 63 kolizji. Funkcjonariusze ujawnili 7 nietrzeźwych kierujących.

Rekordzistami w tej niechlubnej statystyce okazali się: 31-letni kierujący audi, mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego i 32-letni kierujący oplem, mieszkaniec Rzeszowa. Pierwszy z nich został zatrzymany do kontroli w sobotę w Woliczce, drugi w niedzielę w Rzeszowie na ul. Matysowskiej. Obaj mieli ponad 2 promile alkoholu w swoich organizmach.

303-250074

303-250066

303-250065

źródło: KMP Rzeszów

04-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.