REKLAMA

Poland Business Run po raz pierwszy w Rzeszowie

Rzeszów pierwszy raz zostanie gospodarzem biegu sztafetowego Poland Business Run. Odbędzie się on 2 września w kilku miastach Polski. Jest to charytatywna inicjatywa firm oraz korporacji, ale włączają się w nią również ludzie sportu i kultury.

marathon-1649905_1920

Foto: pixabay.com

Poland Business Run to biznesowy bieg sztafetowy, w którym udział biorą pięcioosobowe ekipy. Głównym założeniem jest pomoc niepełnosprawnym.

To już siódma edycja tego wydarzenia. Do tej pory odbywało się ono m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu Łodzi, czy w Gdańsku. Tegoroczna odsłona zawita również do Rzeszowa. Organizatorzy przewidują, że w biegu może wziąć udział nawet 100 drużyn. Będą one miały do przebycia dystans 3,5 km.

Sztafeta wystartuje 2 września z rzeszowskiego rynku. Później uczestnicy będą się poruszać ulicami: Słowackiego, Dymnickiego, 3 Maja, al. Lubomirskich, Szopena. Pobiegną też przez Olszynki i bulwary. Później do pokonania będzie Cmentarz Stary, al. Piłsudskiego, Targowa. Tą trasą uczestnicy dostaną się na metę, która jest przewidziana w miejscu startu, czyli na Rynku.

W zeszłym roku organizatorzy biegu zebrali na rzecz niepełnosprawnych sumę 1,6 miliona złotych. Teraz jest szansa na jeszcze lepszy rezultat.

Opłata startowa za jedną drużynę wynosi 350 zł. Rejestracja jest możliwa poprzez stronę: polandbusinessrun.pl/member/pl/register

24-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

poland-business-run-po-raz-pierwszy-w-rzeszowie-3697