REKLAMA

„Pokaż, jak cieszysz się ze zdanej matury” i wygraj tablet

RZESZÓW. Uwaga Maturzyści! Rusza konkurs pod hasłem „Pokaż, jak cieszysz się ze zdanej matury”. Do wygrania cenne nagrody m.in. tablet oraz zaproszenia na koncerty i wakacyjne festiwale muzyczne. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać zdjęcie lub film pokazujący, jak cieszysz się ze zdania matury.

Konkurs rozpocznie się w piątek 27 czerwca 2014 r. w dniu rozdania świadectw. Aby wziąć w nim udział, wystarczy przesłać na adres studia@wspia.eu zdjęcie lub film pokazujący radość ze zdanej matury i zakończenia nauki w szkole ponadgimnazjalnej. Wszystkie nadesłane zdjęcia i filmy umieszczone zostaną na profilu uczelni WSPiA na Facebooku. Wygra osoba, której praca zdobędzie najwięcej „lajków”. Głosować będzie można do niedzieli 20 lipca 2014 r.

W konkursie „Pokaż, jak cieszysz się ze zdanej matury” do zdobycia są cenne nagrody. Autor najpopularniejszego zdjęcia lub filmu otrzyma tablet. Kolejne osoby mogą liczyć na zaproszenia na koncerty i festiwale muzyczne oraz wejściówki na premiery filmowe w rzeszowskich kinach. Warunkiem otrzymania nagrody jest przedstawienie tegorocznego świadectwa maturalnego.

KONKURS

25-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

pokaz-jak-cieszysz-sie-ze-zdanej-matury-i-wygraj-tablet