REKLAMA

#podzielsięzapasem. Dwie firmy z Rzeszowa wsparły szpital przy Lwowskiej!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowskie firmy, hurtownia Aruba – Kosmetyka profesjonalna i Studio Urody Zoe Paulina Bober, zorganizowały akcję #podzielsięzapasem. Z ich inicjatywy do Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego numer 2 w Rzeszowie trafiło 5000 rękawiczek jednorazowych, ponad 1000 maseczek ochronnych i 50 sztuk płynów do dezynfkecji.

89779660_2400727510026939_6718098178370961408_nFacebook / Studio Urody Zoe Paulina Bober

Razem ze Centrum Szkoleniowe Zoe, Aruba kosmetyka profesjonalna i marką IBRA postanowiliśmy wesprzeć tych, którzy są na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem, i dbają o nasze zdrowie podczas gdy my możemy być w domu. Przekazaliśmy Szpitalowi Wojewódzkiemu nr 2 w Rzeszowie: 5000 par rękawiczek jednorazowych, ponad 1000 maseczek ochronnych i 50 szt płynów do dezynfkecji – czytamy na Facebooku Studia Urody Zoe Paulina Bober.

Firmy w najbliższym czasie chcą wesprzeć również służby mundurowe. Apelują także do wszystkich ludzi, którzy posiadają zapasy ze środkami ochronnymi, by wsparli oni tych, którzy teraz są na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

W kolejnym etapie chcielibyśmy również wesprzeć nasze służby mundurowe, którym w tym momencie brakuje wszystkiego, a którzy codziennie są narażeni na kontakt z osobami zarażonymi, jednocześnie zwracamy się do was z prośbą jeśli posiadacie zapasy podzielcie się z tymi, którzy teraz najbardziej tego potrzebują! Razem możemy więcej – informują organizatorzy akcji.

Źródło: Facebook / Studio Urody Zoe Paulina Bober

 

17-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podzielsiezapasem-dwie-firmy-z-rzeszowa-wsparly-szpital-przy-lwowskiej-5354-00r2kc