REKLAMA

Podziękuj policjantowi, który ci pomógł

RZESZÓW. Trwa VIII edycja ogólnopolskiego konkursu “Policjant, który mi pomógł”.

Organizatorem przedsięwzięcia jest jak zawsze Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji. Inicjatywa ma na celu wyróżnienie policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej.

W siedmiu dotychczasowych edycjach plebiscytu wyróżniono 35 policjantów służby prewencyjnej i kryminalnej reprezentujących jednostki Policji z całego kraju.

policjant ktory pomogl

Kandydatów do nagrody spośród osób zgłoszonych wyłoni kapituła złożona z pracowników Pogotowia „Niebieska Linia”, patrona konkursu i laureatów konkursu z lat poprzednich. W 2015 roku wręczenie nagród 5 kolejnym laureatom odbędzie się podczas Centralnych Obchodów Święta Policji w Warszawie.

Zgłoszenia kandydatów od osób indywidualnych, przedstawicieli organizacji społecznych i instytucji przyjmowane będą do 31 maja 2015 roku. Zgłoszenia można nadsyłać za pomocą elektronicznego formularza znajdującego się pod adresem www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php, a także tradycyjną pocztą (“Niebieska Linia”, ul. Korotyńskiego 13, 02-121 Warszawa) podając: dane kontaktowe zgłaszającego, dane policjanta, którego chcielibyście Państwo wyróżnić oraz uzasadnienie tego wyboru (można skorzystać z załączonego formularza zgłoszeniowego do druku).

Na stronie www.policjant.niebieskalinia.pl można zapoznać się m. in. z regulaminem konkursu.

źródło: KMP Rzeszów

30-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podziekuj-policjantowi-ktory-ci-pomogl