REKLAMA

Podziękowania dla ratowników ze STORAT-u

RZESZÓW. Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji, nadinspektor Zdzisław Stopczyk uroczyście podziękował za niezawodną i skuteczną współpracę ratownikom Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami STORAT. Podczas odprawy kadry kierowniczej podkarpackiej Policji wręczył ratownikom pamiątkowe tabliczki.

1210596575

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie współpracuje ze STORAT-em od wielu lat. Wolontariusze z psami wyszkolonymi do poszukiwań ludzi na każdy sygnał mobilizują się i włączają do działań, których stawką jest uratowanie ludzkiego życia. Wiele razy pomoc ratowników okazywała się bezcenna. W I półroczu br. psy odnalazły 85-letnią kobietę w powiecie leżajskim i 87-letnią mieszkankę Kamienia koło Rzeszowa.

Doceniając profesjonalizm wolontariuszy oraz ich nieograniczoną dyspozycyjność, Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Zdzisław Stopczyk podziękował władzom STORAT-u za współpracę. Dziś, podczas odprawy służbowej kadry kierowniczej podkarpackiej Policji, wręczył pamiątkowe tabliczki:

  • Tomaszowi Maciejewskiemu, prezesowi Zarządu STORAT-u,
  • Irenie Kuchko, wiceprezesowi Zarządu STORAT-u,
  • Markowi Englotowi ze STORAT-u.

W uroczystości nie mógł wziąć udziału uhonorowany również wiceprezes STORAT-u Krzysztof Stanio.

KWP

09-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podziekowania-dla-ratownikow-ze-storat-u