REKLAMA

Podrabiali towar i sprzedawali go na rzeszowskiej giełdzie

RZESZÓW. Policjanci zabezpieczyli pojemniki z podrabianym środkiem konserwującym, który to sprzedawano na rzeszowskiej giełdzie. Podróbki sprzedawali mieszkańcy Tarnowa.

policjas

O całym zajściu poinformowała Podkarpacka Policja:

W niedzielę policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą uzyskali informację o osobach sprzedających podrobiony towar na terenie rzeszowskiej giełdy. Sprawdzając ją potwierdzili, że na głównej alejce giełdy, mężczyzna sprzedaje środek konserwujący znanej marki oznaczony podrobionym znakiem towarowym. Sprzedającym okazał się 37-letni mieszkaniec Tarnowa. W bocznej alejce taki sam towar sprzedawała 59-letnia kobieta również mieszkanka Tarnowa. Oferowane przez nich produkty cechowały się niską jakością i estetyką. 

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zabezpieczyli  w sumie 141 pojemników z podrabianym towarem. Po tym, jak skontaktowali się z przedstawicielem producenta, przyjęli od niego wniosek o ściganie.

Policja zajmuje się przedstawieniem dwójce mieszkańców Tarnowa zarzutów  wprowadzania do obrotu towaru oznaczonego podrobionym znakiem towarowym.

ZDJ. KWP 

18-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podrabiali-towar-i-sprzedawali-go-na-rzeszowskiej-gieldzie