REKLAMA

“Podkarpackie to Ty. Fenomen miejsca. Fenomen ludzi” (WIDEO)

|

“Podkarpackie to Ty. Fenomen miejsca. Fenomen ludzi” (WIDEO)

RZESZÓW, REGION / PODKARPACIE. W czwartek o godzinie 20:00 na kanale YouTube Odmienione Podkarpackie miała miejsce premiera filmu promującego Fundusze Europejskie – “Podkarpackie to Ty. Fenomen miejsca. Fenomen ludzi”. W dokumencie przedstawione zostały nieznane lub mniej znane historie mieszkańców naszego regionu. Materiał powstał na zlecenie Samorządu Województwa Podkarpackiego.

Przechwytywanie_70

Foto: YouTube / kanał: Odmienione Podkarpacie

“Podkarpackie to Ty. Fenomen miejsca. Fenomen ludzi” to produkcja przedstawiająca historie ludzi, którzy zdecydowali się na pozostanie na Podkarpaciu, gdzie chcą mieszkać i pracować. Film podsumowuje kampanię: “Podkarpackie to Ty”. Kampania ta promuje efekty wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014– 020 oraz Funduszy Europejskich w regionie.

Za koncepcję i produkcję filmu odpowiada DogFilm Studio Filmowe, wielokrotny zwycięzca konkursów Camerimage 2017, 2018, 2019. Scenariusz i reżyseria jest dziełem Pawła Nazaruka, on też, wraz z Arkadiuszem Bartosiakiem, wykonał zdjęcia.

Wystąpili: Sylwia Draus-Ciepluch, Agnieszka i Filip Pasek, Ilona Dusza Kowalska, Stanisław Myszkowski, Justyna Gamoń Wesołowska, Katarzyna Ruchlewicz, Marek Janowski, Marek Kubin, Anna Kochman, Barbara Sroczyńska, Zofia Wydro, Józef Krężel i inni.

Zapraszamy w pełną emocji podróż dokumentalną w poszukiwaniu esencji Podkarpacia. Kim jesteśmy my – mieszkańcy tego regionu? Co nas wyróżnia? W czym tkwi nasza siła? Gdzie szukamy inspiracji i motywacji do działania? Zobaczcie osiem inspirujących historii o poszukiwaniu własnej tożsamości i swojego miejsca na ziemi. Poznajcie ludzi, którzy podjęli świadomą decyzję, aby pozostać właśnie tutaj, na Podkarpaciu. Aby tutaj, przy wsparciu Funduszy Unijnych, uczyć się i rozwijać, tutaj tworzyć i realizować swoje projekty i tutaj przekładać pasje na swoje szanse. Nasz film dedykujemy wszystkim mieszkańcom Podkarpacia, ale w szczególności dedykujemy go tym, którym się chce… – czytamy w opisie filmu, w serwisie YouTube.

Źródło: UMWP, YouTube / kanał: Odmienione Podkarpacie

13-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpackie-to-ty-fenomen-miejsca-fenomen-ludzi-wideo-739-00r2kc