REKLAMA

Podkarpackie AIR-SHOW

RZESZÓW. Pokazy modeli samolotów i śmigłowców, ostrzał pirotechniczny z modeli wojskowych, a dla dzieci cukierkowe bombardowanie, to wszystko odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 7 lipca na stadionie Resovii przy ul. Wyspiańskiego 22. Początek imprezy o godz. 11.00.

“Podkarpackie AIR SHOW RC” już po raz kolejny organizuje Szkoła Latania RC-LIPOL. Dla publiczności przygotowano mnóstwo atrakcji na ziemi i w powietrzu. M.in.: wystawę statyczną modeli samolotów i śmigłowców, przeloty modeli akrobacyjnych ze smugaczami dymu i wstążkami, podniebny balet i loty synchroniczne, ostrzał pirotechniczny z modeli wojskowych, symulacje walk powietrznych, skoki spadochronowe z modelu samolotu AN2., symulator lotu RC przygotowany dla publiczności, cukierkowe bombardowanie dla najmłodszych oraz liczne konkursy i zabawy z nagrodami. Pokazy odbędą się 7 lipca w Rzeszowie na stadionie Resovii od godz. 11 do godz. 17.

Więcej informacji na stronie szkoły RC-LIPOL.

 

03-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpackie-air-show