REKLAMA

PODKARPACIE. 67-latek aresztowany. Groził policjantom śmiercią. Był pijany

PODKARPACIE. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 67-latek. Mężczyzna został zatrzymany w miniony czwartek, po tym jak zaatakował interweniujących policjantów i groził im pozbawieniem życia. Mieszkaniec gminy Raniżów odpowie m.in. za czynną napaść. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek kolbuszowscy policjanci interweniowali w Woli Raniżowskiej, gdzie jedna z mieszkanek gminy zgłosiła, że mieszkający obok niej mężczyzna wyzywał ją i groził pozbawieniem życia. Kiedy funkcjonariusze pojechali do domu 67-latka, ten najpierw szczuł ich psem, a następnie wziął do ręki nóż i groził policjantom pozbawieniem życia.

Funkcjonariusze obezwładnili mężczyznę. 67-latek został zatrzymany. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Po wykonaniu niezbędnych czynności, mieszkaniec gminy Raniżów usłyszał zarzuty dotyczące m.in. znieważenia oraz czynnej napaści na policjantów. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

W sprawie trwają dalsze czynności.

źródło: KPP Kolbuszowa


archiwum Esanok.pl

09-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpaciepodkarpacie-67-latek-aresztowany-grozil-policjantom-smiercia-byl-pijany-1046