REKLAMA

PODKARPACIE. Zwrócił uwagę że skwer to nie toaleta. Został pobity!

TARNOBRZEG / PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci ustalili tożsamość dwóch 16-latków podejrzanych o brutalne pobicie. Ich ofiarą padł 27-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Agresywni nastolatkowie uderzyli pokrzywdzonego pięścią w twarz i dodatkowo kopali. Ciosy okazały się tak dotkliwe, że poszkodowany ze szpitala w Tarnobrzegu, trafił pod opiekę lekarską do Rzeszowa. Teraz o losie nastolatków będzie decydował sąd rodzinny.

462-277237

W niedzielę przed godz. 1 w nocy, tarnobrzescy policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że przy ul. Piłsudskiego w Tarnobrzegu, leży półprzytomny mężczyzna. Policjanci ustalili, że pokrzywdzonego zauważyła kobieta jadąca swoim autem. 21-latka zatrzymała się i pobiegła w jego kierunku. Półprzytomny człowiek leżał na chodniku z zakrwawioną twarzą. Kobieta udzieliła pomocy pokrzywdzonemu i wezwała na miejsce służby ratownicze. 27-latek z obrażeniami trafił do szpitali w Tarnobrzegu, a następnie w Rzeszowie.

Policjanci natychmiast udali się we wskazany rejon. Na miejscu zabezpieczyli ślady i ustalili świadków.

Po analizie zapisu z pobliskiego monitoringu, funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia oraz tożsamość napastników.

Sprawcami okazali się dwaj 16-latkowie, obaj są mieszkańcami miasta. Funkcjonariusze przesłuchali nastolatków i przedstawili im zarzuty pobicia. Obaj przyznali się do popełnionego czynu. Pobili 27-latka, gdy jednemu z nich zwrócił uwagę, że skwer to nie toaleta.

Teraz o ich losie będzie decydował sąd rodzinny.

źródło: KPP Tarnobrzeg

zdjęcia: KPP Tarnobrzeg

15-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)