REKLAMA

PODKARPACIE. Zwłoki mężczyzny w stawie! Sprawę bada policja i prokuratura

REGION. Kolbuszowscy policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci 57-letniego mieszkańca gminy Majdan Królewski. W środę (26 lutego br.) po południu brat nieżyjącego mężczyzny zauważył jego ciało w stawie w Hucie Komorowskiej. Na miejscu zdarzenia pracowali kolbuszowscy policjanci wraz z prokuratorem.

taśma

Foto: policja.pl

W środę przed godziną 16:00 dyżurny kolbuszowskiej jednostki został poinformowany o ujawnieniu ciała 57-letniego mężczyzny na terenie stawów w Hucie Komorowskiej. Znajdujące się w wodzie zwłoki zauważył przechodzący obok stawu brat nieżyjącego mężczyzny. Jak ustalili policjanci, mężczyzna szukał brata, który ostatni raz widziany był dwa dni wcześniej.

Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Decyzją prokuratora, ciało 57-letniego mieszkańca gminy Majdan Królewski zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Źródło: Podkarpacka Policja

 

28-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-zwloki-mezczyzny-w-stawie-sprawe-bada-policja-i-prokuratura-1222-00r2kc