REKLAMA

PODKARPACIE. Zmiażdżony samochód. Wydobywał się z niego dym (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Dzisiaj nad ranem w miejscowości Szówsko w powiecie jarosławskim doszło do groźnego wypadku. Jak relacjonują ratownicy ze Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu, auto osobowe wypadło z jezdni i uderzyło z dużą siłą w przydrożny przepust.

Dyspozytornia Medyczna DM 0905 Przemyśl odebrała zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym w miejscowości Szówsko.

W pojeździe znajdowały się cztery osoby, a sam pojazd wskutek zderzenia został zdeformowany do tego stopnia, że pasażerowie zostali w nim uwięzieni, nie mogąc go samodzielnie opuścić. Z auta wydobywał się dym.

Zadysponowano cztery Zespoły Ratownictwa Medycznego : R 0501 Jarosław, R 0506 Radymno, R 0516 Przemyśl , R 0528 Przeworsk. Powiadomiono Państwową Straż Pożarną oraz Policję.

Po przybyciu ekip ratunkowych w miejsce zdarzenia okazało się konieczne wykonanie, przez Państwową Straż Pożarną, dostępu do osób uwięzionych w pojeździe – wykonano wycięcie karoserii pojazdu. Wszyscy uczestnicy wypadku odnieśli obrażenia ciała i trafili do szpitali w Jarosławiu ,Przemyślu i Przeworsku – relacjonują ratownicy ze Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

źródło: Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu / Facebook

26-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-zmiazdzony-samochod-wydobywal-sie-z-niego-dym-zdjecia-89