REKLAMA

PODKARPACIE. Zmarł policjant Tomasz Czereba. Miał zaledwie 39 lat

PODKARPACIE. – Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że po ciężkiej walce z chorobą zmarł nasz kolega mł. asp. Tomasz Czereba dzielnicowy z Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku – informują policjanci. Mł. asp. Czereba miał zaledwie 39 lat. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i przyjaciół.

Bez nazwy-2_3
Foto: KPP Leżajsk, pixabay.com

Po ciężkiej walce z chorobą, we wtorek 24 listopada, odszedł na wieczną służbę młodszy aspirant Tomasz Czereba.

Tomasz Czereba służył w Policji od ponad dziewięciu lat. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale Prewencji Policji w Rzeszowie. W marcu 2015 roku rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Leżajsku. Najpierw w Zespole Patrolowo–Interwencyjnym, a od 2018 roku, jako dzielnicowy w Komendzie Powiatowej Policji w Leżajsku.

Oddany służbie, zawsze blisko ludzi. Mieszkańcy powiatu leżajskiego mogą go pamiętać z sytuacji, w których ofiarnie niósł pomoc. To on w kwietniu 2019 roku uratował życie 52-letniemu mieszkańcowi Leżajska, który leżał bez oznak życia na chodniku. Udzielił mu pierwszej pomocy, udrożnił drogi oddechowe, wezwał karetkę pogotowia. Dzięki jego działaniu mężczyzna zaczął oddychać i bezpiecznie trafił pod opiekę lekarzy.

W naszej pamięci zapisał się jako ciepły, życzliwy i uśmiechnięty człowiek. W codziennej służbie zawsze można było na niego liczyć. Był odpowiedzialnym i sumiennym Policjantem, ale przede wszystkim wspaniałym Kolegą. W tym trudnym czasie jesteśmy myślami przy jego Bliskich, przede wszystkim przy żonie i dwóch jego córkach w wieku 9 i 14 lat. Koleżanki i koledzy zmarłego policjanta łączą się w bólu z pogrążoną z żałobie rodziną – piszą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku.

Źródło: KPP Leżajsk

25-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-zmarl-policjant-tomasz-czereba-mial-zaledwie-39-lat-7139-00r2kc