REKLAMA

Zatrzymano mężczyznę podejrzanego o pedofilię! (VIDEO)

PODKARPACIE. Wczoraj ( 07.02.2022 r.) w Niebylcu doszło do obywatelskiego zatrzymania mężczyzny podejrzanego o pedofilię. Trwają czynności wyjaśniające.

273217773_267547455451110_8372775427923527449_n

Strażnicy Dziecięcych Marzeń, wczoraj, w Niebylcu dokonali obywatelskiego zatrzymania osoby podejrzanej o pedofilię, transmitując na żywo czas oczekiwania na przyjazd funkcjonariuszy policji.

Strażnicy Dziecięcych Marzeń to organizacja zwalczająca proceder pedofilii, której priorytetem i zarazem najważniejszym celem jest pomoc i ochrona dzieci przed niebezpieczeństwem czyhającym na nie w realu i w sieci.

Zatrzymanym okazał się 37-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Jak przekazuje nam rzecznik prasowy strzyżowskiej policji, mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Zatrzymany został 37-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Został ujęty poprzez obywatelskie zatrzymanie Strażników Dziecięcych Marzeń. Mężczyzna był w nietrzeźwy – informuje nas oficer prasowy, komisarz Katarzyna Kosturek.

Przesłuchanie podejrzanego w chwili zatrzymania z uwagi na stan upojenia alkoholowego nie było możliwe. Trwają czynności wyjaśniające.


ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pedofile i gwałciciele z Podkarpacia. Lista coraz dłuższa (ZDJĘCIA)

08-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-zatrzymano-mezczyzne-podejrzanego-o-pedofilie-video-8853