REKLAMA

PODKARPACIE. Zaginęła 16-letnia Zuzanna Rutkowska z Tarnobrzega!

REGION. Zaginęła 16-letnia Zuzanna Rutkowska, mieszkanka Tarnobrzega. Rodzina nie ma z nią kontaktu od piątku (3 stycznia).

Zaginiona Zuzanna Rutkowska wyszła z domu (os. Dekutowskiego w Tarnobrzegu) 3 stycznia około godziny 3:00-4:00 nad ranem, nie informując rodziny, gdzie się wybiera. 16-latka zabrała ze sobą telefon, który do chwili obecnej jest wyłączony. Na portalach społecznościowych Zuzy oficjalne konta zostały skasowane.

Ustalono, że telefon zaginionej logował się 3 stycznia 2020 roku w Warszawskiej Galerii obok Dworca Centralnego w Warszawie.

Rysopis: wzrost 160 cm, waga 50 kg, włosy koloru blond (obecnie włosy ma do ramion), oczy niebieskie. W dniu zaginięcia była ubrana w różową kurtkę, ciemne spodnie i czarny plecak.

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje dotyczące zaginionej proszony jest o pilny kontakt z policją pod numerem telefonu 112 lub 997. Sprawę prowadzi Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu.

 

05-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-zaginela-16-letnia-zuzanna-rutkowska-z-tarnobrzega-9972-00r2kc