REKLAMA

PODKARPACIE. Wypadek na DW nr 881. Jedna osoba w szpitalu! (FOTO)

SONINA / PODKARPACIE. Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek 4 stycznia po południu w Soninie. W Wyniku zderzenia dwóch pojazdów do szpitala trafiła jedna osoba. Droga w miejscu wypadku przez pewien czas była nieprzejezdna.

303-218096
Foto (2): KPP Łańcut

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 13:00 w Soninie, na drodze wojewódzkiej nr 881. Jak ustalono, w kierunku Łańcuta pojazdem marki Renault poruszał się 24-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego. Za nim w tym samym kierunku jechał oplem 43-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renaultem zatrzymał się, gdyż zauważył leżącą na chodniku starszą kobietę, wtedy w tył jego samochodu uderzył opel.

Do szpitala trafił 24-latek, kierujący renaultem. Ratownicy udzielili również pomocy seniorce, która zasłabła na chodniku. W chwili zdarzenia obaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

303-218095

Źródło: KPP Łańcut

05-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-wypadek-na-dw-nr-881-jedna-osoba-w-szpitalu-foto-3494-00r2kc