REKLAMA

PODKARPACIE. Wypadek busa przewożącego dzieci. 7 osób w szpitalu (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. W niedzielę w miejscowości Płazów w powiecie lubaczowskim doszło do groźnego wypadku busa przewożącego dzieci. Na łuku drogi pojazdy wypadł poza jezdnię i wylądował w rowie. Interweniowali medycy z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu, a także trzy inne zespoły ratownictwa medycznego.

W niedzielę o godzinie 6:58 dyspozytornia medyczna Przemyślu odebrała zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym w miejscowości Płazów pow. lubaczowski.

Według zgłoszenia na łuku drogi miał wypaść bus przewożący dzieci. Do zdarzenia zadysponowano Zespoły Ratownictwa Medycznego : R 0510 Lubaczów, R 0512 Narol, R 0514 Stary Dzików. Po przybyciu w miejsce wezwania zastano busa marki Renault Master leżącego na boku w rowie. Udzielono pomocy wszystkim podróżującym busem. Do szpitali przetransportowano 7 osób : sześcioro dzieci i jedną osobę dorosłą .W akcji ratunkowej brały udział jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Lubaczowa, Ochotniczej Straży Pożarnej z Cieszanowa i Narola oraz Policja z KPP Lubaczów – relacjonują ratownicy z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

źródło: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu / Facebook

09-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-wypadek-busa-przewozacego-dzieci-7-osob-w-szpitalu-zdjecia-9691