REKLAMA

PODKARPACIE. Wyjątkowe ujęcia z drona nagrodzone na międzynarodowym festiwalu! (WIDEO)

|

PODKARPACIE. Wyjątkowe ujęcia z drona nagrodzone na międzynarodowym festiwalu! (WIDEO)

REGION. Mieszkaniec Horyńca-Zdroju Krystian Kłysewicz zwyciężył w międzynarodowym festiwalu Drone Film Festiwal 2019, który odbywał się we Wrocławiu. Jego produkcja pod tytułem: “Dzień na Roztoczu: Ziemia Lubaczowska” pokonała 16 innych filmów. Materiał przedstawia piękno podkarpackiego roztocza.

Przechwytywanie_37

Foto: YouTube / kanał: Drone Film Festival

Film „Dzień na Roztoczu – Ziemia Lubaczowska” Krystiana Kłysewicza zwyciężył w międzynarodowym Drone Film Festival Poland 2019, który odbył się we Wrocławiu. Produkcja zdobyła pierwsze miejsce w kategorii Nature/city/industrial. W finale znalazło się łącznie 17 filmów z całego świata, film Krystiana Kłysewicza pokonał m.in. wideo z Hiszpanii, Tajlandii i Grecji.

Jest powód do dumy! (…) wracamy do domu z uśmiechem na twarzy! Nie byłoby sukcesu bez muzyki mojego brata Marcina Kłysewicza – cieszył się na Facebooku tuż po odebraniu nagrody Krystian Kłysewicz.

Film przedstawia niezwykle urokliwe zakątki Podkarpacia oraz zabytki. Zapraszamy do obejrzenia wideo.

IV edycja Drone Film Festival Poland 2019 to wyjątkowe wydarzenie zrzeszające pasjonatów i doświadczonych operatorów bezzałogowych statków powietrznych oraz miłośników fotografii i filmów lotniczych. Drone Film Festival jest unikatowym międzynarodowym festiwalem, który prezentuje odbiorcom najlepsze obrazy powietrzne, zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Zwycięzcy konkursu filmowo-fotograficznego są nagradzani Kryształowymi Dronami.

01-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-wyjatkowe-ujecia-z-drona-nagrodzone-na-miedzynarodowym-festiwalu-wideo-4692-00r2kc