REKLAMA

Podkarpacie wygrało w 3. Turystycznych Mistrzostwach Blogerów! (WIDEO)

|

Podkarpacie wygrało w 3. Turystycznych Mistrzostwach Blogerów! (WIDEO)

Województwo podkarpackie zwyciężyło w trzecich Turystycznych Mistrzostwach Blogerów. Nasz region w tegorocznych mistrzostwach reprezentowali Karolina i Piotrek z podróżniczego bloga rudeiczarne.pl, którzy wrócili specjalnie ze słonecznej Malty, by pokazać swoją małą ojczyznę i wygrać dla Podkarpacia.

DJI_0256-2

Foto: Rudeiczarne – Travel Blog / mat. nadesłane

W trakcie rywalizacji reprezentanci Podkarpacia przemierzyli prawie całe województwo. Konkursowe prace Karoliny i Piotra to niezwykła podróż po województwie podkarpackim. Na jej szlaku nie zabrakło oczywiście Rzeszowa. Blogerzy-podróżnicy odwiedzili też m.in. wioski w Bieszczadach, podkarpackie cerkwie i zamki, schrony w Stępinie i Strzyżowie, a także skansen w Bóbrce, świat i krainę Łemków, czy podkarpackie uzdrowiska.

Decydujący wpływ na wygraną Podkarpacie miało głosowanie internautów, w którym Karolina i Piotrek zdobyli także pierwsze miejsce. W konkursie były również brane pod uwagę zasięgi wpisów na blogu podróżników oraz postów na Facebooku i Instagramie. Jednak decydujący głos miała Kapituła Mistrzostw, która doceniła treści, inspiracje podróżnicze, wartość wizualną i merytoryczną prac naszych Mistrzów.

 

Podkarpackie mistrzowskie wpisy na blogu Karoliny i Piotrka:

 

opuszczone-wioski-rudeiczarne-31
Foto: Rudeiczarne – Travel Blog / mat. prasowe

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów są organizowane przez Polską Organizację Turystyczną. Zawody blogerów to akcja promująca najpiękniejsze regiony oraz ich atrakcje turystyczne. W Mistrzostwach walczyli ze sobą blogerzy reprezentujący każde województwo pisząc o ich atrakcjach na swoich blogach oraz w Social Mediach. Wpisy poprzedzone są blogerską eskapadą po danym województwie.

W tegorocznej edycji, spośród 63 zgłoszeń, Kapituła wybrała w pierwszym etapie 16 blogerów. Musieli oni spełnić takie wymagania jak określona liczba fanów na portalu Facebook i Instagram czy liczba miesięcznych unikalnych czytelników bloga. W drugim etapie zadaniem blogerów było przygotowanie minimum dwóch wpisów oraz jednego materiału wideo (film), a także 6 postów na kanale Facebook oraz 6 postów na kanale Instagram będących relacją z kilkudniowego wypadu do przydzielonego województwa.

 

Poniżej relacja z przyznania nagród:

Źródło: materiały nadesłane

11-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-wygralo-w-3-turystycznych-mistrzostwach-blogerow-wideo-972-00r2kc