REKLAMA

PODKARPACIE. Włamał się do przedszkola i… ukradł kredki

LASZKI / PODKARPACIE. Funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie zatrzymali 67-letniego mieszkańca gminy Laszki, który włamał się do jednego z przedszkoli. Jak ustalili policjanci, włamywacz ukradł z parapetu okna 4 kredki. Teraz odpowie za kradzież z włamaniem oraz za uszkodzenie szyb w budynku. Straty zostały wycenione na kwotę ponad 2 tysiące złotych.


pen-4407458_960_720
Foto: pixabay.com

W poniedziałek, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do jednego z przedszkoli na terenie gminy Laszki. Zgłoszenie dotyczyło również uszkodzenia szyby w drzwiach wejściowych do budynku. We wskazany rejon zostali skierowani policjanci z komisariatu w Radymnie.

Mundurowi po przybyciu na miejsce zauważyli wybite szyby w oknie sali przedszkola oraz w drzwiach wejściowych do budynku. Po wejściu do pomieszczenia okazało się, że sprawca z parapetu ukradł 4 kredki. Ogólna wartość start, które powstały w wyniku kradzieży z włamaniem oraz uszkodzenia mienia została oszacowana na kwotę ponad 2 tysiące złotych

Policjanci z radymniańskiej komendy, jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 67-letni mieszkaniec gminy Laszki.

Mężczyzna odpowie teraz za swoje zachowanie. Kradzież z włamaniem zagrożona jest karą do 10 lat.

303-217861

Foto: archiwum KPP Jarosław

Źródło: KPP Jarosław

30-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-wlamal-sie-do-przedszkola-i-ukradl-kredki-1316-00r2kc