REKLAMA

PODKARPACIE. W niedzielę wyścig kolarski. Utrudnienia na drogach!

POWIAT RZESZOWSKI, REGION / PODKARPACIE. W niedzielę na terenie powiatu rzeszowskiego, brzozowskiego i strzyżowskiego odbędzie się „II Wyścig w Kolarstwie Szosowym – Klasyk Podkarpacki o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego”. Fragment trasy rajdu przebiegać będzie lokalnymi drogami w gminie Lubenia i Błażowa. Cześć z nich zostania czasowo zamknięta dla ruchu.

303-210340

Foto: archiwum KMP Rzeszów

Na terenie powiatu rzeszowskiego trasa wyścigu będzie przebiegać – od Lubeni, gdzie wyścig się rozpocznie, drogą gminną nr 108608R, następnie droga powiatową nr 1411R przez Straszydle, Lecką, Białkę, Błażową Górną do Błażowej. Przez Błażowa zawodnicy przejadą ulicami Pułaskiego, Partyzantów, 3-go Maja.

Dalej peleton przejedzie drogą powiatową nr 1422R przez Kąkolówkę do drogi wojewódzkiej nr 884, gdzie w miejscowość Ujazd zawodnicy wjadą na teren powiatu brzozowskiego.

Drogi, którymi poruszać się będą kolarze zostaną zamknięte dla ruchu w godz. 12.20 – 13.30. W godz. 14.10 – 15.30 zamknięty będzie odcinek drogi 1411R od Straszydla do Lubeni do drogi 10861R, gdzie nastąpi koniec wyścigu.

Podczas przejazdu kolarzy, policjanci i inne służby zabezpieczające wyścig będą chwilo blokować dla ruchu mijane przez zawodników skrzyżowania.

Źródło: KMP Rzeszów

19-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-w-niedziele-wyscig-kolarski-utrudnienia-na-drogach-9748-00r2kc