REKLAMA

PODKARPACIE. Uciekł do lasu przed koronawirusem! Niedawno wrócił z Niemiec

WOLA BARANOWSKA, TARNOBRZEG / PODKARPACIE. 40-letni mężczyzna ukrył się w lesie, ponieważ chciał uniknąć koronawirusa. Niedawno wrócił z Niemiec. Szukały go służby ratunkowe. 

89789534_596400090944598_7361853010844057600_n

Foto: Facebook / OSP Wola Baranowska

25 policjantów wspieranych przez strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Dębie przez kilka godzin prowadziło intensywne poszukiwania 40-letniego mężczyzny, który po powrocie z zagranicy, z miejsca zagrożonego koronawirusem wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna może znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu.

O zaginięciu 40-letniego mieszkańca powiatu tarnobrzeskiego policjantów powiadomiła jego rodzina. Jak wynikało z przekazanych informacji, mężczyzna wrócił z Niemiec, czuł się dobrze, ale jego zachowanie było irracjonalne – w pewnym momencie wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Mimo upływu czasu, nie wracał do miejsca zamieszkania, nie nawiązał także kontaktu z bliskimi. Mężczyzna wyszedł z domu w sobotę około godziny 20:00.

Powiadomieni o zdarzeniu funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionego i niezwłocznie przystąpili do poszukiwań. Komunikat o zaginięciu osoby dyżurny jednostki policji przekazał patrolom. Do działań zaangażowano 25 policjantów oraz 37 strażaków z 6 zastępów straży pożarnej. W trosce o życie i zdrowie mężczyzny intensywne poszukiwania prowadzono w kompleksie leśnym oraz na terenie pól.

Wysiłki policjantów przyniosły efekt. 40-latek został odnaleziony w lesie około północy. Był mocno wyziębiony i zmęczony. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Po ich przybyciu ratownicy medyczni w specjalnych kombinezonach udzielili mężczyźnie pomocy medycznej. Badanie pirometrem nie wykazało u niego podwyższonej temperatury. Mężczyzna trafił do szpitala pod opiekę lekarzy.

Źródło: KMP Tarnobrzeg, Facebook /  OSP Wola Baranowska

16-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-uciekl-do-lasu-przed-koronawirusem-niedawno-wrocil-z-niemiec-7206-00r2kc