REKLAMA

PODKARPACIE. Tragiczny wypadek w Jedliczu! Nie żyje 62-latek

REGION. Krośnieńscy policjanci wspólnie z prokuratorem pracowali w niedzielę (16 lutego br.) rano na miejscu zdarzenia, do którego doszło w Jedliczu na drodze powiatowej. W wypadku zginął kierujący renaultem, który uderzył w bariery ochronne. Prowadzone postępowanie wyjaśni okoliczności tego zdarzenia.

303-191050

Foto: Podkarpacka Policja

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę około godziny 6:30 na ulicy Sikorskiego w Jedliczu, na drodze powiatowej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący renaultem prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w barierę ochronną, która przebiła pojazd. Następnie samochód wjechał do rowu.

Mimo podjętej reanimacji, życia 62-letniego mieszkańca powiatu krośnieńskiego, który kierował osobówką, nie udało się uratować.

Na miejscu przeprowadzono oględziny, wykonana została dokumentacja fotograficzna. Szczegółowe okoliczności tego wypadku i jego przyczyny wyjaśniają policjanci pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Źródło: KWP Rzeszów

16-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-tragiczny-wypadek-w-jedliczu-nie-zyje-62-latek-7727-00r2kc