REKLAMA

PODKARPACIE. Tragiczny wypadek, nie żyje 86-letni rowerzysta! (FOTO)

PODKARPACIE. Przeworscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek w miejscowości Adamówka. 86-letni kierujący rowerem wjechał wprost pod jadący samochód. Pomimo podjętej reanimacji, poszkodowany mężczyzna zmarł na miejscu.

303-214881
Foto: KPP Przeworsk

W czwartek (22 bm.) po godzinie 15:00 w miejscowości Adamówka, na drodze wojewódzkiej nr 835, doszło do poważnego wypadku drogowego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący rowerem 86-letni mieszkaniec gminy Adamówka, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu toyotą 24-letniemu obywatelowi Indii.

Pomimo podjętej reanimacji, kierujący jednośladem zmarł na miejscu. Badania alkomatem wykazało, że kierujący toyotą był trzeźwy.

303-214880
Foto: KPP Przeworsk

Policjanci wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną miejsca wypadku. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KPP Przeworsk

23-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-tragiczny-wypadek-nie-zyje-86-letni-rowerzysta-foto-8966-00r2kc