REKLAMA

PODKARPACIE. Tragiczny wypadek! Nie żyje 63-latek

REGION. Kolbuszowscy policjanci pracują na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło we wtorek około południa w Niwiskach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący roverem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i wypadł z pojazdu. Mimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

303-174426

Foto: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia doszło we wtorek, około godziny 12:30 w Niwiskach na drodze powiatowej relacji Kolbuszowa-Niwiska. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący roverem, jadąc w kierunku Niwisk prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i na łuku drogi wjechał do rowu.

Mężczyzna wypadł z pojazdu. Jechał sam. Niestety, mimo udzielonej pomocy jego życia nie udało się uratować. Na miejscu zdarzenia pracowali kolbuszowscy policjanci.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna to 63-letni mieszkaniec powiatu dębickiego. Funkcjonariusze potwierdzają jego tożsamość.

Źródło: Podkarpacka Policja

04-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-tragiczny-wypadek-nie-zyje-63-latek-9683-00r2kc