REKLAMA

PODKARPACIE. Tragiczny wypadek! Dwie osoby ranne, 70-latka zmarła w szpitalu (FOTO)

ŚWIERCZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę 18 lipca w Świerczowie. W zderzeniu czterech pojazdów dwie osoby zostały ranne i trafiały do szpitala. Niestety życia jednej z nich nie udało się uratować. W szpitalu zmarła 70-letnia pasażerka audi.

303-226702

 

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 13:00 na drodze wojewódzkiej nr 875 w Świerczowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 72-letni kierujący audi, jadący w kierunku Kolbuszowej zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym w kierunku Mielca, oplem astrą, a następnie z lexusem.

W wyniku zderzenia opel astra uderzył jeszcze z jadącego w kierunku Kolbuszowej opla insignię. Ranne zostały dwie osoby – 30-letnia kobieta, kierująca oplem astrą i pasażerka audi.

 

Kierująca oplem po udzieleniu jej pomocy medycznej wróciła do domu. Niestety życia 70-letniej pasażerki audi nie udało się uratować. Kobieta zmarła w szpitalu.

Policjanci ustalili, że wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

303-226707

KPP Kolbuszowa

 

19-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)