REKLAMA

PODKARPACIE. Tragiczny pożar! Nie żyje mężczyzna

LIPNICA / PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci, wraz z prokuratorem, wyjaśniają przyczyny i okoliczności pożaru, do którego doszło w poniedziałek. Podczas akcji gaśniczej strażacy ujawnili znajdujące się w domu ciało mężczyzny. W sprawie trwają dalsze czynności.

303-201613

Foto: Podkarpacka Policja

W poniedziałek około godziny 14:00 dyżurny kolbuszowskiej jednostki został powiadomiony o pożarze domu jednorodzinnego w Lipnicy, gmina Dzikowiec. Z przekazanych przez strażaków informacji wynikało, że podczas akcji gaśniczej, w jednym z pomieszczeń, ujawnili zwłoki mężczyzny.

Na miejsce pojechała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem. Jak ustalili policjanci, w domu, w którym wybuchł pożar, mieszka starsza kobieta wraz z 49-letnim synem. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta zdążyła opuścić dom zanim pożar się rozprzestrzenił.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i dokumentację fotograficzną. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. Aby potwierdzić tożamość mężczyzny będą wymagane dodatkowe badania. W sprawie trwają dalsze czynności.

Źródło: Podkarpacka Policja

24-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-tragiczny-pozar-nie-zyje-mezczyzna-2332-00r2kc