REKLAMA

PODKARPACIE. Tatry o poranku w zimowej scenerii! (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. W niedzielny poranek (27 grudnia br.) Witold Ochał uchwycił piękny widok na Tatry ze Szkodnej, Glinika i Zagorzyc w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Zobaczcie zdjęcia.

2020-12-27-02-1

Foto: Witold Ochał / materiały nadesłane

W niedzielę nad ranem Witold Ochał zrobił zdjęcia Tatr ze Szkodnej, Glinika i Zagorzyc w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Pojawiły się dobre warunki do obserwowania największego masywu górskiego w Polsce, w dodatku spadł też śnieg.

To już chyba ostatnie warunki do dalekich obserwacji w tym roku. Pobudka wpół do siódmej. Na termometrze -6° C. Wiatr w porywach do 25 km/h, to daje temperaturę odczuwalną -20°C. Nie dość że chwieje statywem, to jeszcze tracę czucie w palcach. Na szczęście zrobienie kilku zdjęć w każdym z punktów schodzi mi dosłownie kilka minut – opisuje na swoim blogu autor pięknych ujęć.

Pierwsze zdjęcie robię kilkanaście minut po wschodzie słońca, o 7:44 w Szkodnej. Nie bez przygód po chwili docieram na kolejny punkt w Gliniku. Drogi śliskie, a pośpiech nie był dobrym doradcą. Na szczęście udaje się wyjść z poślizgu i powstają kolejne 3 zdjęcia. Tatry stają się coraz bledsze, ale już po ósmej łapię je z punktu widokowego w Zagorzycach – pisze fotograf.

 

 

Więcej ciekawych ujęć można obejrzeć na blogu – witoldochal.blog oraz na Facebooku: Co mi się nawinęło przed obiektyw – Witold Ochał.


27-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-tatry-o-poranku-w-zimowej-scenerii-zdjecia-2014-00r2kc