REKLAMA

PODKARPACIE. Tatry o zachodzie słońca. Zobaczcie zdjęcia! (FOTO)

PODKARPACIE. W sobotnie popołudnie (20 grudnia br.) Witold Ochał uchwycił piękny widok na Tatry o zachodzie słońca z Pstrągowej w powiecie strzyżowskim. Zobaczcie zdjęcia.

2020-12-19-04

Foto: Witold Ochał / materiały nadesłane

W sobotę po południu Witold Ochał zrobił zdjęcia Tatr z Pstrągowej w powiecie strzyżowskim. Załączone zdjęcia były robione w odstępie co 46 sekund.

Czas na zachody słońca za Tatrami z mojej okolic jest od grudnia do stycznia. Możliwość na zrobienie zdjęć mam tylko w weekendy. Dziś wszystko się ładnie poukładało, a więc wolny dzień, piękna pogoda i brak chmur. Udało się złapać zachodzące słońce dokładnie za Sławkowskim Szczytem (odległość 144,4 km). Po zachodzie pojawiły się delikatne cienie gór, Sławkowskiego i Łomnicy – opisuje na swoim blogu autor tych niesamowitych ujęć.

Więcej ciekawych ujęć można obejrzeć na blogu – witoldochal.blog oraz na Facebooku: Co mi się nawinęło przed obiektyw – Witold Ochał.

 

 


20-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-tarty-o-zachodzie-slonca-zobaczcie-zdjecia-foto-4307-00r2kc