REKLAMA

PODKARPACIE. Szok! Suczka z martwymi szczeniakami znaleziona w kompostowniku

REGION. Pracownicy schroniska dla bezdomnych psów “Wesoły Kundelek” z Leska zostali wezwani do miejscowości Orzechówka w gminie Jasienica Rosielna. Na miejscu znaleźli suczkę z martwymi szczeniakami leżącą w kompostowniku.

Czasami nasza praca śni nam się po nocach, a podobno nic nie przeraża weterynarza. Takie widoki jak dzisiejsze zgłoszenie pozostaje w pamięci. Sunia oszczeniła się na kompostowniku. Wszystkie młode zmarły z wychłodzenia. Miejscowość Orzechówka gm Jasienica Rosielna – informują na Facebooku pracownicy schroniska dla psów “Wesoły Kundelek”.

Sunią zaopiekowało się już schronisko. Jest bezpieczna, wykąpana i znajduje się w ciepłym miejscu, jednak wciąż widać w jej oczach smutek i strach. Teraz schronisko poszuka dla niej nowego właściciela.

Nie wiemy kto jest właścicielem. Sunia została znaleziona, jest już zabezpieczona i przebywa w naszym schronisku – informuje schronisko.

Źródło: Schronisko dla psów “Wesoły Kundelek” – Fundacja / Facebook

05-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-szok-suczka-z-martwymi-szczeniakami-znaleziona-w-kompostowniku-9893-00r2kc