REKLAMA

Stracili w pożarze dorobek życia! Proszą o pomoc [UDOSTĘPNIJ]

|

Stracili w pożarze dorobek życia! Proszą o pomoc [UDOSTĘPNIJ]

GRĘBÓW / POWIAT TARNOBRZESKI / PODKARPACIE. 13 listopada pożar strawił dwa domy w Grębowie. – Straciliśmy dach nad głową. Spłonął dom mój i mojej rodziny – mówi 20-letnia Diana Matyka, apelując o wsparcie zbiórki środków potrzebnych do remontu, zweryfikowanej przez fundację pomagam.pl.

 

  • ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

 

Spłonął dom mojej rodziny. Mieszkałam w nim razem z mamą, tatą oraz młodszym bratem – pisze do nas wstrząśnięta Diana Matyka.

Dom stanął w płomieniach od pożaru, który wybuchł w kotłowni sąsiadów rodziny Matyków. Jak informuje OSP w Żupawie, po dojechaniu na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej, ogniem były już objęte dwa sąsiadujące ze sobą budynki mieszkalne. Na szczęście mieszańcy obu domów zdołali sami się ewakuować.

W wyniku pożaru i akcji gaśniczej wnętrze domu zostało zalane, budynek i wszystkie rzeczy osobiste rodziny uległy doszczętnemu zniszczeniu.

Potrzebujemy pieniędzy na remont. Razem możemy więcej! Bardzo liczymy na Waszą pomoc i serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę. To bardzo wiele dla nas znaczy, dzięki Wam będziemy mogli odbudować nasz dom – apeluje o pomoc 20-letnia Diana.

Rodzinę można wesprzeć, wpłacając pieniądze w zweryfikowanej przez fundację pomagam.pl zbiórce. Liczy się każda, nawet najdrobniejsza pomoc.

 

 

  • ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

 

Źródło: red., pomagam.pl, OSP w Żupawa / Facebook

19-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

podkarpacie-stracili-w-pozarze-dorobek-zycia-prosza-o-pomoc-udostepnij-1616-00r2kc