REKLAMA

PODKARPACIE. Spłonął dom strażaków OSP. Potrzebna pomoc!

SOŚNICA / PODKARPACIE. W piątek 26 marca, w godzinach porannych spłonął dom w miejscowości Sośnica (pow. jarosławski, gmina Radymno). W domu mieszkała trzyosobowa rodzina, która straciła cały dorobek życia. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. W domu mieszkali czynni strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej. OSP z Sośnicy uruchomiła zbiórkę pieniędzy dla pogorzelców.

dc5787696d054a179d28eaf423fd6b8b

Foto: zrzutka.pl

U naszego druha wybuchł pożar w wyniku czego spłonął dom, który niestety nie nadaje się do zamieszkania. Zawsze to on wraz z synami niesli pomoc innym, gdyż są czynnymi starażakami w naszej jednostce. Lecz teraz rolę się niestety odwróciły i to on i jego rodzina potrzebują naszej pomocy. Dlatego w imieniu całej naszej braci strażackiej prosimy o każda pomoc, zarówno finansową, jak i materialną – poinformowała na Facebooku OSP z Sośnicy.

 

Na portalu Zrzutka.pl uruchomiono zbiórkę pieniędzy dla pogorzelców

Potrzebna jest natychmiastowa pomoc. Każdy złotówka jest na wagę złota. Pomóżmy rodzinie która jest w potrzebie. Dobro zawsze wraca! Wszystkich zachęcamy do pomocy i prosimy o udostępnienia. Jeśli ktoś chciałby pomóc w inny sposób – materiały budowlane, sprzęty AGD, RTV itp. również prosimy o pomoc – czytamy w opisie zbiórki.

 

  • ZBIÓRKĘ MOŻNA WESPRZEĆ TUTAJ

 

 

Źródło: OSP Sośnica / Facebook, zrzutka.pl

30-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.